Комунальний заклад
"Заклад дошкільної освіти № 37 Вінницької міської ради"

для дітей віком від двох до семи (восьми) років,

у складі якого утворені санаторні групи для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції,

малими формами туберкульозу

знаходиться за адресою вул. Героїв Нацгвардії, 41
dnz37@galaxy.vn.ua

Заклад дошкільної освіти в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», іншими нормативно-правовими актами, рішеннями засновника (власника), Положенням про заклад дошкільної освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. № 305 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. № 86), власним Статутом.

Навчально-виховна робота проводиться за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина", рекомендорваною Міністерством освіти і науки України. Використовуються парціальні освітні програми:

1. Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П. «Цікаві шашки». Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки.  (Лист ІМЗО від 23.11 2020 № 22.1/12-Г-1000)

2. Лохвицька Л.В. «Скарбниця моралі». Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку. (Лист ІМЗО від 08.11.2019 № 22.1/12-Г-1054)

3. За загальною редакцією Рейпольської О.Д. авторський колектив: Каплуновська О.М., Палець Ю.М., Кичата І.І. «Україна - моя Батьківщина». Парціальна програма з національно-патріотичного виховання для дітей середнього та старшого дошкільного віку. (Пр. № 3 від 21.06.2022 р. Зареєстров. у Каталозі за № 1.0009-2022).

4. Шевчук А.С. «Дитяча хореографія» програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років Навчально-методичний посібник. (Лист ІМЗО від 18.05.2020 № 22.1/12-Г-282)

5. Дроздюк В.І., Коваленко Г.М., Якименко Н.І. «Шкіряний м'яч» програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у футбол. (Лист ІМЗО від 14.07.2020 № 22.1/12-Г-569

Пріоритетними завданнями закладу є:

• оздоровлення та загартування дитячого організму;
  • забезпечення максимально сприятливих умов для повноцінного гармонійного розвитку особистості кожної дитини.

У нас виховується 254 малюків, функціонує 11 груп. З них:

• 9 груп для дітей дошкільного віку
  • 2 групи для дітей раннього віку.

Режим роботи ЗДО - 7.30-19.30

Основним напрямком роботи закладу є оздоровлення та корекція фізичного розвитку дітей.

Комплекс лікувально-профілактичних заходів, традиційні та нетрадиційні методи загартовування, лікувально-корекційна фізкультура, різні види масажу спрямовуються на підвищення імунітету наших вихованців, зміцненню їхнього психофізичного здоров'я. Для досягнення цієї мети в дошкільному закладі функціонує блок реабілітації здоровя дитини, який включає:

• спортивну залу;
  • медичний кабінет;
  • кабінет фізіопроцедур та масажу;
  • аромозалу для проведення парових фітоінгаляцій;
  • кімнату галотерапії.

З метою розвитку індивідуальних творчих здібностей дітей працюють гуртки:

• "Веселі нотки" (вокальний гурток)
  • "Музичний дивограй" (гурток ознайомлення такт гри на музичних інструментах)
  • "Тенісист" (спортивний гурток)
  • "Художня студія" (оригамі)
  • "Пам'ятайлики"(гурток ейдетики)
  • "Лабораторія народної медицини" (еколого-валеологічний гурток)
  • "Калинонька" (народознавчий гурток)
  • "Природолюби" (екологічний гурток)
  • "Мандрівники" (географічний гурток)
  • "Казковий дивограй" (літературний гурток)