Новини
03 жовтня 2018 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної відбулося загальноміське свято з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
В урочистях з нагоди свята взяли участь та привітали освітян міський голова Вінниці Сергій Моргунов, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник міського голови Галина Якубович, директор Департаменту освіти ВМР Оксана Яценко та голова міського комітету Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей.
Кращим педагогам Вінниці вручили грамоти та грошові премії.
З нашого навчального закладу нагородили вихователя Паламарчук Оксану Дмитрівну за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
Завершилися урочистості святковим концертом.

26 вересня 2018р. в актовій залі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва відбулися урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.
Учасники святкового засідання стоячи вітали ветеранів Вінницьких садочків.
Працівників Вінницького дошкілля привітали директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко О.В., голова міськкому Профспілки працівників освіти Соловей П.О., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Бачинська Т.В. та начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти Вінницької міської ради Гарник Л.П.
За значні досягнення в роботі кращі працівники дошкілля Вінниці були нагороджені почесними грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Вінницької міської ради, а також грошовими винагородами міськкому Профспілки.
З нашого навчального закладу нагородили грамотами:
  • завідувача Мартинову Світлану Вікторівну за пермогу закладу в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти в номінації "Кращий заклад дошкільної освіти компенсуючого типу";
  • вихователя-методиста Довгань Лілію Сергіївну за участь  в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти;
  • помічника вихователя Щупко Галину Василівну за сумлінну творчу працю, відповідальність, вагомий внесок у розвиток і вдосконалення роботи закладів дошкільної освіти та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.
По закінченню урочистої частини, усі учасники свята були в захваті від співу хорового колективу педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, що має горде звання «Народний аматорський колектив профспілок України».

З 31.07.2018 року наш навчальний заклад відновлює свою роботу у звичайному режимі.
Раді вітати у нашому садочку!
 Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради №339 від 25.06.2018 р. "Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти міста".

НАШ ЗАКЛАД ЗАЧИНЕНО з 02.07.2018 р. по 30.07.2018 р.

Дякуємо за розуміння.

24.05.2018р.  Щасливої дороги, випускники (випуск в дитячому садку 2018)!
Настав час випускних свят у дитячому садочку.

17 травня 2018 році на базі ДНЗ відбулося методичне об'єднання інструкторів з фізкультури, вихователів спеціалізованих та санаторних груп закладів дошкільної  освіти м. Вінниці за темою: "Комплексний підхід до реалізації завдань фізкультурно-оздоровчого змісту в закладі дошкільної освіти»

16 травня, у рамках акції  «Ярмарок фахових сподівань» було нагороджено Департаментом освіти Вінницької міської ради грамотами :
         наш педагогічний колектив за ефективне впровадження інноваційних технологій в організацію освітнього процесу, творчі звершення на освітянській ниві та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.
         вихователя-методиста Довгань Лідію Сергіївну за творчий підхід до реалізації освітніх інновацій у методичній роботі міста.

"ЧАРІВНА КВІТКА-2018"

15.05.2018р. в приміщенні КЗ «ВМПДЮ ім. Л. Ратушної» відбувся ІІ заключний тур фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» серед вихованців закладів дошкільної освіти, який відбувся під гаслом «Нема світлішого нічого в цілім світі, як сонце ясне й талановиті наші діти».

Наш дошкільний заклад презентував:

- Художнє читання у виконанні Вергелес Дар'я та Кобилянський Олександр («Моя Україна», Гарік Бірча)

- Вокальний (тріо) «Соловейки»: Гайдайчук Олександр, Кобилянський Олександр, Бойко Олександр (Ухтимко», музика Олександр Злотник, слова Олександр Вратарьов).