ДНЗ №37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Новини

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Будуючи плани на  прийдешній рік, ми завжди сподіваємося на краще, мріємо, загадуємо бажання. Нехай ці свята - вісники  оновлення, мрій і  сподівань - принесуть Вам  і  Вашим  родинам добро,  мир  і  достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щоб Ви і Ваші близькі були здорові і щасливі, щоб удача супроводжувала  у справах, щоб негоди проходили стороною, а над головою завжди світило сонце, зігріваючи і даруючи гарний настрій. Нехай цей рік буде повний справджених надій, виконаних мрій, досягнутих цілей і приємних відкриттів!
З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Вихованці ДНЗ прийняли участь у міській виставці-конкурсі новорічних композицій "Зимова феєрія - 2017", яка проходить у виставковому залі краєзнавчого музею з 5.12.2017 р.-15.12.2017 р.

Департаментом освіти Вінницької міської ради нагороджено Нанарову Наталію Володимирівну вихователя ДНЗ №37 за зайняте ІІІ місце в міському конкурсі освітніх проектів у дошкільній освіті міста в номінації "Експериментальний, пошуково-дослідницький".
 
29 листопада 2017 р. у ДНЗ було проведено педагогічну раду за темою: "Компетентнісний підхід до формування здоров'я дітей". Вихователі представили виготовлене своїми руками та придбане нестандартне обладнання для корекційно-відновлювальної фізкультури.
  
  
З 3 жовтня 2017р. Проводиться курс прийому кисневих коктейлів. Дiти приступили до прийому кисневих коктейлiв у виглядi cмачної cолодкої пiни для профiлактичного оздоровлення та покращення їх iмунiтету.
 
 
 
Вереснь 2017р. За плідну працю, високий рівень майстерності, професіоналізм, вагомі здобутки в трудовій діяльності, відданість справі та з нагоди Дня  дошкілля почесними грамотами Департаменту освіти і науки ОДА та Департаменту освіти Вінницької міської ради, грошовими винагородами міськкому Профспілки нагороджено працівники КЗ "ДНЗ №37":
-  Рубан Наталія Григорівна - вихователь
- Андрущенко Ганна Іванівна - завгосп 
         
 
21 вересня 2017 року в нашому ДНЗ відбулися збори для батьків дітей раннього віку.
Щороку 1 вересня, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання, гостинно відчиняють свої двері для дітвори не лише школи, а й дошкільні навчальні заклади.
У цей світлий і радісний день - День знань - наш дошкільний навчальний заклад розпочав 2017/2018 навчальний рік святковою атмосферою, барвами осінніх квітів і веселими дитячими посмішками.

 
 Після завершення ремонтних робіт розпочав свою роботу наш дошкільний навчальний заклад. Дошкільнят зустріли затишні красиві кімнати, нові іграшки, оновлені ігрові майданчики. Діти радісно спілкувалися з друзями та розповідали про літній відпочинок.

 

 

За результатами змагань в рамках міського чемпіонату «Старти  надій - 2017»  Гончаров Євгеній нагороджений дипломом за зайняте І місце у спортивних змаганнях з «Настільного тенісу»

 

 

08.06.2017 р. Звіт завідувача Мартинової Світлани Вікторівни перед колективом та громадськістю за 2016-2017 н.р.

 

До нас завітав телеканал ВІТА -  програма VinSTREAM 2017-06-03 Операція «Бейбі Бос» в дитячому садочку, яка висвітлила роботу помічника вихователя в нашому закладі.23.05.2017р.  Щасливої дороги, випускники (випуск в дитячому садку 2017)! Настав час випускних свят у дитячому садочку.
05.2017р. "ЧАРІВНА КВІТКА"
Вихованці нашого дошкільного закладу взяли участь у міському  фестивалі дитячої творчості, де представили:
ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ГУРТ "СОНЯШНИК" 
У гурті веселім
Та дружнім, малята
Грайливі мурашки
Танцюють завзято
ВОКАЛЬНИЙ ГУРТ"КРАПЛИНКИ"  за те, щоб мир був на землі для усіх дітей. Саме про  це вони виконаюли пісню «Хай радіють усі».
05.2017 р.  Відбувся загальноміський конкурс серед дошкільних навчальних закладів "Колискова пісня". На конкурсі взяли участь випусниці нашого дошкільного закладу  Маша і Даша Авер'янових (слова та музика Богдана Кучера "Колискова для мами)

У період з 04.05. по 23.05.2017  проходить перший тур чемпіонату з різних видів спорту серед вихованців ДНЗ№ 37  «Старти надій»

24.04.2017 р. Учні КЗ «ЗОШ №32 ВМР» розповідали вихованцям нашого дошкільного закладу про правила дорожнього руху в ігровій формі, з музикою та танцями.
З 18.04.2017р. по 24.04.2017р. - в дошкільному навчальному закладі походить екологічний тижневик.
22.02.2017 -СНІГОВІ СКУЛЬПТУРИ У НАШОМУ САДОЧКУ. Вихователі всіх груп провели дозвілля зі снігом, де кожна група виготовляла, прикрашала, розфарбовувала свої снігові скульптури.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
----------------------------------------------------------------------------------------
 
16.02.2017 - ВІДКРИТИЙ ПОКАЗ РОБОТИ вихователя Майченко Л.С.  з питань формування особистості дошкільника в умовах національного виховання на засадах народознавства "Які у калинки гарні намистинки" (інтегроване заняття з пріоритетом народознавчої тематики для дітей 5-го року життя)
 
 
15.02.2017 - Розвага до свята СТРІТЕННЯ.

Сьогодні в садочку відбулася розвага до свята Стрітення. Дітям розповіли про це свято, його значення.

Діти закликали птахів, що несуть на своїх крилах весну, допомагали Весні побороти Зиму у спортивних змаганнях. Співали веселі пісені, кружляли в хороводах. Всі разом провели час весело та змістовно.

 

П'ятнадцятого лютого - свято Стрітення, в народі «Стрічання», «Громиця», «Зимобор», яке відзначають через 40 днів після Різдва Христового.

На Стрітення, за народними уявленнями, зима іде туди, де було літо, а літо - де була зима. Дорогою вони зустрічаються і говорять між собою:

- Боже, поможи тобі, зимо! - каже літо.
- Дай, Боже, здоров'я! - відповідає зима.
- Бач, зимо, - дорікає літо, - що я наробило і напрацювало, ти поїла і попила!

Народні прикмети на свято Стрітення

 • Ясна і тиха погода в цей день віщує добрий урожай поля і роїння бджіл.
 • Вітер - погана ознака.
 • Відлига - жди пізньої весни і бережи пашу та хліб, бо в поле виїдеш нескоро.
 • Як на Стрітення півень нап'ється води з калюжі, то жди ще стужі!
 • Як нап'ється півень води, то набереться господар біди!
 • Коли на Громицю півень нап'ється водиці, то на Юрія віл не наїсться травиці.
 • День Стрітення теплий і сонячний, то і весна тепла.
 • Якщо на Стрітення дорогу перемітає - весна буде пізньою і холодною.
 • Якщо в цей день сніжок - весною буде дощик, тобто весна буде затяжною і дощовою.
 • Передбачити погоду могла і курка: якщо нап'ється біля порогу води - весна буде теплою і ранньою.
 • Як на Стрітення з стріх капа, ще велика буде зима.
 • Як на Стрітення є під стріхами бурульки, то цього року буде добрий урожай кукурудзи.
 • На Стрітення із стріх капає - бути затяжній весні, якщо тепло, а зі стріх не капає - весна буде рання, суха.
  
Наш заклад взяв участь у міському Конкурсі «Вінниця - місто зразкових пішоходів та пасажирів» номінація «Креативна розробка теми»
 

№ з/п

ПІП автора/авторів (посада)

Назва теми

1   

Ліневич В.Ю. (вихователь)

Рубан Н.Г.      ( вихователь)

«Ми - пішоходи»

2    

Марчук О.В.    ( вихователь)

Семенюк О.М. ( вихователь)

Дідик Л.П.       ( вихователь)

Ошовська О.О. ( вихователь)

«Ми подорожуємо»

3   

Марчук О.В.    ( вихователь)

Семенюк О.М. ( вихователь)

«Ми подорожуємо»

4

Ніцевич Л.С.    ( вихователь)

Нанарова Н.В. ( вихователь)

Божок Л.В.       ( вихователь)

Бʼєнь В.М.       ( вихователь)

«Діти без ДТП»

 27.01.2017  відбуся звіт ГОЛОВИ БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ закладу.
 
В період з 3.01.2017 по 31.01.2017 в ДНЗ№37 проходить курс аромотерапії.  

Аромотерапія - це профілактика і лікування багатьох захворювань шляхом впливу на організм натуральних природних ефірних олій. Вона ефективна в комбінації із правильним способом життя, здоровим харчуванням і позитивним світоглядом.

 
    Феєрія Новоріччя -  для кожного з нас один з найяскравіших найтепліших спогадів дитинства. Новий рік - час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує магія добра і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.
    Цілий тиждень у нашому дошкільному навчальному закладі проходили новорічні ранки. На гостину до малят завітали Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок. Цікаво продумані сценарії створювали святкову атмосферу, забезпечували гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам, бабусям, дідусям. Колектив ДНЗ №37 потурбувалися про те, щоб Новорічне свято для малечі було справжнім дивом, наповнювало душу особливим піднесенням. А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення приміщення новорічними атрибутами, малюки, батьки виготовили цікаві прикраси, які чудово доповнювали інтер'єр закладу та створювали святкову атмосферу.
Новий рік 
Наш дошкільний навчальний заклад взяв участь  в акції  «Новорічне вітання учаснику АТО». Вихованці виготовили та передали воїнам АТО подарунки. Яскраві листівки та обереги тепер будуть зігрівати серця нашим військовим.
Працівники ДНЗ та батьки не залишилися байдужими. Щоб підтримати наших захисників, які несуть нелегку місію, і висловити свою щиру подяку - зібрали невеличкі посилки.
 
 
Наш дошкільний навчальний заклад взяв участь у благодійній акції «Подаруй дитині частинку свого серця!»
Працівники ДНЗ та батьки до Дня святого Миколая зібрали дитячі книги, канцтовари для Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Калинівського району Вінницької області.
Ми віримо у те, що кожний подарунок зігріє теплом дитячі серця, принесе частинку радості у дім, де мешкають ці діти.
Шановні батьки!
В нашому дошкільному закладі в період з 18.11.2016р. до 05.12.2016р. буде проходити виставка-конкурс новорічних композицій «Зимова феєрія - 2016».
На конкурс можна представити панно (аплікація, витинанка) на новорічну тематику або саморобні ялинки (інші новорічні символи) або композиції з ними. Техніка виконання довільна, формат панно не менше А-3.
Запрошуємо до участі дітей та батьків
29.10.2016р. в дошкільному навчальному закладі  пройшли відкриті покази роботи:
- вихователя Власюк В.О. з питань формування  здоров'язбережувальної компетентності засобами нетрадиційних оздоровчих технологій "Стежинками здоров'я"(тематичне заняття з валеології з дітьми 4-го р. життя) 
- вихователя Михальнюк О. В.  з питань формування  здоров'язбережувальної компетентності засобами нетрадиційних оздоровчих технологій "Дихаємо правильно-про здоров'я дбаємо" (ранкова прогулянка з використанням дихальної гімнастики з дітьми 5-го року життя).
 
26.10.2016р. у  нашому дитячому садку розпочалися осінні ранки.

Старші дошкільники виявили глибокі знання щодо осінніх змін у природі, танцовальні та співочі навички. Малюки емоційно відтворювали вже набутий досвід, щиро і заповзято гралися у запропоновані ігри.

25.10.2016р.  відбулися фінальні змагання з городків на базі  ДНЗ№29. В якому приймала участь вихованка ДНЗ №37 гр.№9 Верещагіна Рената, яка стала переможцем з даного виду спорту (ІІІ місце)

13.10.2016 р. відбулися змагання з настільного тенісу в ДНЗ №6. В якому приймав участь вихованець ДНЗ№37 гр.№9  Петрук Єгор, який став переможцем з даного виду спорту (ІІ місце).
 
12.10.2016 р. відбулися змагання з городків на базі  ДНЗ№29. В якому приймала участь вихованка ДНЗ №37 гр.№9 Верещагіна Рената, яка показала гарні технічні уміння та навики з даного виду спорту.
В дошкільному навчальному закладі №37 розпочала роботу сольова кімната. Back to TOP