ДНЗ №37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Новини

З 31.07.2018 року наш навчальний заклад відновлює свою роботу у звичайному режимі.
Раді вітати у нашому садочку! 
 
 
 
 Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради №339 від 25.06.2018 р. "Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти міста".
НАШ ЗАКЛАД ЗАЧИНЕНО з 02.07.2018 р. по 30.07.2018 р.
Дякуємо за розуміння. 
  
24.05.2018р.  Щасливої дороги, випускники (випуск в дитячому садку 2018)!
Настав час випускних свят у дитячому садочку.
 
          

  17 травня 2018 році на базі ДНЗ відбулося методичне об'єднання інструкторів з фізкультури, вихователів спеціалізованих та санаторних груп закладів дошкільної  освіти м. Вінниці за темою: "Комплексний підхід до реалізації завдань фізкультурно-оздоровчого змісту в закладі дошкільної освіти»
 
 

 

16 травня, у рамках акції  «Ярмарок фахових сподівань» було нагороджено Департаментом освіти Вінницької міської ради грамотами :
         наш педагогічний колектив за ефективне впровадження інноваційних технологій в організацію освітнього процесу, творчі звершення на освітянській ниві та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.
         вихователя-методиста Довгань Лідію Сергіївну за творчий підхід до реалізації освітніх інновацій у методичній роботі міста.
 

 "ЧАРІВНА КВІТКА-2018"

 
15.05.2018р. в приміщенні КЗ «ВМПДЮ ім. Л. Ратушної» відбувся ІІ заключний тур фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» серед вихованців закладів дошкільної освіти, який відбувся під гаслом «Нема світлішого нічого в цілім світі, як сонце ясне й талановиті наші діти».

Наш дошкільний заклад презентував:

- Художнє читання у виконанні Вергелес Дар'я та Кобилянський Олександр («Моя Україна», Гарік Бірча)

- Вокальний (тріо) «Соловейки»: Гайдайчук Олександр, Кобилянський Олександр, Бойко Олександр (Ухтимко», музика Олександр Злотник, слова Олександр Вратарьов).

Back to TOP