ДНЗ №37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Новини

  17 травня 2018 році на базі ДНЗ відбулося методичне об'єднання інструкторів з фізкультури, вихователів спеціалізованих та санаторних груп закладів дошкільної  освіти м. Вінниці за темою: "Комплексний підхід до реалізації завдань фізкультурно-оздоровчого змісту в закладі дошкільної освіти»

16 травня, у рамках акції  «Ярмарок фахових сподівань» було нагороджено Департаментом освіти Вінницької міської ради грамотами :
         наш педагогічний колектив за ефективне впровадження інноваційних технологій в організацію освітнього процесу, творчі звершення на освітянській ниві та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.
         вихователя-методиста Довгань Лідію Сергіївну за творчий підхід до реалізації освітніх інновацій у методичній роботі міста.
Тижневик до Дня охорони праці
В рамках тижневика проведено конкур-огляд на краще робоче місце серед працівників закладу дошкільної освіти.
            За його результатами:
І місце: робочі місця вихователів: Рубан Наталії Григорівни,
                                               Паламарчук Оксани Дмитрівни;      
 помічника вихователя -      Щупко Галини Василівни;
 старших медичних сестер: Лущ Олени Петрівни,
                                               Довженко Оксани Михайлівни.
ІІ місце: робочі місця машиністів по пранню білизни:
                                                             Войтко Ганни Іванівни,
                                                Мальованої Тетяни Василівни;
   головного бухгалтера -      Павлусенко Наталії Василівни.
ІІІ місце: робоче місце помічника вихователя -  Бараболі Вікторії Борисівни.
 
З 23 по 27 квітня з метою підвищення ефективності проведення роботи по виробленню дій, правил та навичок безпечної поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та профілактики травматизму у дітей  у ДНЗ проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності.
 З 9 по 20 квітня в ДНЗ відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради, з метою формування у дітей екологічного світогляду, свідомого та дбайливого ставлення до проблем охорони навколишнього середовища, формування стійких практичних умінь та навичок активної пізнавальної діяльності поведено екологічний декадник.
В рамках екологiчого декадника проведено з дiтьми заняття, спостереження, бесiди, iгри екологiчного змicту, конкурс малюнкiв, спрямованих на виховання у дiтей любовi, бережливого ставлення до природи та екологiчної культури.
 З 05.04.2018 по 12.04.2018 у садочку проходить Фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей з нагоди Всесвітнього дня здоров'я. Діти зранку вправно та з радістю виконують ранкову зарядку під веселу музику.
 
 5.04.2018 на базі ДНЗ відбулася презентація досвіду роботи практичного психолога КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» Наталії Туркот з теми: «Забезпечення психолого-педагогічного супроводу дітей раннього віку» - в рамках Майстерні психологічних практик для практичних психологів ЗДО.
Березень 2018 р. Проведено підсумкове засідання атестаційної комісії.
 
 
  
 

Разом із приходом весни в дошкільний навчальний заклад завітали святкові ранки 8 БЕРЕЗНЯ.

Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений, відповідно до тематики свят та пори року. Батьки пошили для дітей сценічні костюми  відповідно до ролей дітей, які вражали своєю вишуканістю, різноманітністю.

Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики  зізналися в теплих почуттях усім жінкам.

Розмірковуючи, який найкращий подарунок зробити мамам, дійшли до висновку, що найкращим подарунком для любих мам будуть їхня любов та палаючі серця.

 

22 лютого 2018 році на базі ДНЗ відбулося методичне об'єднання керівників закладів дошкільної освіти за темою: "Забезпечення цілісності і системності комплексного підходу до реалізації завдань фізкультурно-оздоровчого змісту в закладі дошкільної освіти". Керівники закладів мали можливість ознайомитись з системою роботи ЗДО щодо комплексного підходу до проблем оздоровлення дітей дошкільного віку в умовах закладу компенсуючого типу.
 
 
 
 
 
Прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Будуючи плани на  прийдешній рік, ми завжди сподіваємося на краще, мріємо, загадуємо бажання. Нехай ці свята - вісники  оновлення, мрій і  сподівань - принесуть Вам  і  Вашим  родинам добро,  мир  і  достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щоб Ви і Ваші близькі були здорові і щасливі, щоб удача супроводжувала  у справах, щоб негоди проходили стороною, а над головою завжди світило сонце, зігріваючи і даруючи гарний настрій. Нехай цей рік буде повний справджених надій, виконаних мрій, досягнутих цілей і приємних відкриттів!
З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Вихованці ДНЗ прийняли участь у міській виставці-конкурсі новорічних композицій "Зимова феєрія - 2017", яка проходить у виставковому залі краєзнавчого музею з 5.12.2017 р.-15.12.2017 р.

Департаментом освіти Вінницької міської ради нагороджено Нанарову Наталію Володимирівну вихователя ДНЗ №37 за зайняте ІІІ місце в міському конкурсі освітніх проектів у дошкільній освіті міста в номінації "Експериментальний, пошуково-дослідницький".
 
29 листопада 2017 р. у ДНЗ було проведено педагогічну раду за темою: "Компетентнісний підхід до формування здоров'я дітей". Вихователі представили виготовлене своїми руками та придбане нестандартне обладнання для корекційно-відновлювальної фізкультури.
    
    
З 3 жовтня 2017р. Проводиться курс прийому кисневих коктейлів. Дiти приступили до прийому кисневих коктейлiв у виглядi cмачної cолодкої пiни для профiлактичного оздоровлення та покращення їх iмунiтету.
 
 
 
Вереснь 2017р. За плідну працю, високий рівень майстерності, професіоналізм, вагомі здобутки в трудовій діяльності, відданість справі та з нагоди Дня  дошкілля почесними грамотами Департаменту освіти і науки ОДА та Департаменту освіти Вінницької міської ради, грошовими винагородами міськкому Профспілки нагороджено працівники КЗ "ДНЗ №37":
-  Рубан Наталія Григорівна - вихователь
- Андрущенко Ганна Іванівна - завгосп 
         
 
21 вересня 2017 року в нашому ДНЗ відбулися збори для батьків дітей раннього віку.
Щороку 1 вересня, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання, гостинно відчиняють свої двері для дітвори не лише школи, а й дошкільні навчальні заклади.
У цей світлий і радісний день - День знань - наш дошкільний навчальний заклад розпочав 2017/2018 навчальний рік святковою атмосферою, барвами осінніх квітів і веселими дитячими посмішками.

 
 Після завершення ремонтних робіт розпочав свою роботу наш дошкільний навчальний заклад. Дошкільнят зустріли затишні красиві кімнати, нові іграшки, оновлені ігрові майданчики. Діти радісно спілкувалися з друзями та розповідали про літній відпочинок.

  

 

 

 

 

За результатами змагань в рамках міського чемпіонату «Старти  надій - 2017»  Гончаров Євгеній нагороджений дипломом за зайняте І місце у спортивних змаганнях з «Настільного тенісу»

 

 

08.06.2017 р. Звіт завідувача Мартинової Світлани Вікторівни перед колективом та громадськістю за 2016-2017 н.р.

 

До нас завітав телеканал ВІТА -  програма VinSTREAM 2017-06-03 Операція «Бейбі Бос» в дитячому садочку, яка висвітлила роботу помічника вихователя в нашому закладі.23.05.2017р.  Щасливої дороги, випускники (випуск в дитячому садку 2017)! Настав час випускних свят у дитячому садочку.
05.2017р. "ЧАРІВНА КВІТКА"
Вихованці нашого дошкільного закладу взяли участь у міському  фестивалі дитячої творчості, де представили:
ТАНЦЮВАЛЬНИЙ ГУРТ "СОНЯШНИК" 
У гурті веселім
Та дружнім, малята
Грайливі мурашки
Танцюють завзято
ВОКАЛЬНИЙ ГУРТ"КРАПЛИНКИ"  за те, щоб мир був на землі для усіх дітей. Саме про  це вони виконаюли пісню «Хай радіють усі».
05.2017 р.  Відбувся загальноміський конкурс серед дошкільних навчальних закладів "Колискова пісня". На конкурсі взяли участь випусниці нашого дошкільного закладу  Маша і Даша Авер'янових (слова та музика Богдана Кучера "Колискова для мами)

У період з 04.05. по 23.05.2017  проходить перший тур чемпіонату з різних видів спорту серед вихованців ДНЗ№ 37  «Старти надій»

24.04.2017 р. Учні КЗ «ЗОШ №32 ВМР» розповідали вихованцям нашого дошкільного закладу про правила дорожнього руху в ігровій формі, з музикою та танцями.
 
З 18.04.2017р. по 24.04.2017р. - в дошкільному навчальному закладі походить екологічний тижневик.
22.02.2017 -СНІГОВІ СКУЛЬПТУРИ У НАШОМУ САДОЧКУ. Вихователі всіх груп провели дозвілля зі снігом, де кожна група виготовляла, прикрашала, розфарбовувала свої снігові скульптури.
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
  
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
  
----------------------------------------------------------------------------------------
 
16.02.2017 - ВІДКРИТИЙ ПОКАЗ РОБОТИ вихователя Майченко Л.С.  з питань формування особистості дошкільника в умовах національного виховання на засадах народознавства "Які у калинки гарні намистинки" (інтегроване заняття з пріоритетом народознавчої тематики для дітей 5-го року життя)
 
 
15.02.2017 - Розвага до свята СТРІТЕННЯ.

Сьогодні в садочку відбулася розвага до свята Стрітення. Дітям розповіли про це свято, його значення.

Діти закликали птахів, що несуть на своїх крилах весну, допомагали Весні побороти Зиму у спортивних змаганнях. Співали веселі пісені, кружляли в хороводах. Всі разом провели час весело та змістовно.

 

П'ятнадцятого лютого - свято Стрітення, в народі «Стрічання», «Громиця», «Зимобор», яке відзначають через 40 днів після Різдва Христового.

На Стрітення, за народними уявленнями, зима іде туди, де було літо, а літо - де була зима. Дорогою вони зустрічаються і говорять між собою:

- Боже, поможи тобі, зимо! - каже літо.
- Дай, Боже, здоров'я! - відповідає зима.
- Бач, зимо, - дорікає літо, - що я наробило і напрацювало, ти поїла і попила!

Народні прикмети на свято Стрітення

 • Ясна і тиха погода в цей день віщує добрий урожай поля і роїння бджіл.
 • Вітер - погана ознака.
 • Відлига - жди пізньої весни і бережи пашу та хліб, бо в поле виїдеш нескоро.
 • Як на Стрітення півень нап'ється води з калюжі, то жди ще стужі!
 • Як нап'ється півень води, то набереться господар біди!
 • Коли на Громицю півень нап'ється водиці, то на Юрія віл не наїсться травиці.
 • День Стрітення теплий і сонячний, то і весна тепла.
 • Якщо на Стрітення дорогу перемітає - весна буде пізньою і холодною.
 • Якщо в цей день сніжок - весною буде дощик, тобто весна буде затяжною і дощовою.
 • Передбачити погоду могла і курка: якщо нап'ється біля порогу води - весна буде теплою і ранньою.
 • Як на Стрітення з стріх капа, ще велика буде зима.
 • Як на Стрітення є під стріхами бурульки, то цього року буде добрий урожай кукурудзи.
 • На Стрітення із стріх капає - бути затяжній весні, якщо тепло, а зі стріх не капає - весна буде рання, суха.
  
Наш заклад взяв участь у міському Конкурсі «Вінниця - місто зразкових пішоходів та пасажирів» номінація «Креативна розробка теми»
 

№ з/п

ПІП автора/авторів (посада)

Назва теми

1   

Ліневич В.Ю. (вихователь)

Рубан Н.Г.      ( вихователь)

«Ми - пішоходи»

2    

Марчук О.В.    ( вихователь)

Семенюк О.М. ( вихователь)

Дідик Л.П.       ( вихователь)

Ошовська О.О. ( вихователь)

«Ми подорожуємо»

3   

Марчук О.В.    ( вихователь)

Семенюк О.М. ( вихователь)

«Ми подорожуємо»

4

Ніцевич Л.С.    ( вихователь)

Нанарова Н.В. ( вихователь)

Божок Л.В.       ( вихователь)

Бʼєнь В.М.       ( вихователь)

«Діти без ДТП»

 27.01.2017  відбуся звіт ГОЛОВИ БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ закладу.
 
В період з 3.01.2017 по 31.01.2017 в ДНЗ№37 проходить курс аромотерапії.  

Аромотерапія - це профілактика і лікування багатьох захворювань шляхом впливу на організм натуральних природних ефірних олій. Вона ефективна в комбінації із правильним способом життя, здоровим харчуванням і позитивним світоглядом.

Back to TOP