Адміністрація закладу

Мартинова Світлана Вікторівна

Народилась 10 червня 1957 року.  У 1986 році закінчила Вінницький педагогічний  інститут.

З 1996 очолює колектив дошкільного навчального закладу № 37. Педагогічний стаж – 36 років.

Має педагогічні звання "вихователь-методист"

У 2007 році нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

Її мета: дошкільний заклад має стати школою радості для дітей, школою творчості для вихователів, школою спокою для батьків.

А формула  успіху  починається з любові до дітей, до кожного з тих, хто поряд , з віри у торжество діянь, з надії, що крила творчості ще довго будуть дужими та молодими і сягатимуть жаданої висоти.

Довгань Л.С.

Довгань Лілія Сергіївна

вихователь-методист ДНЗ №37

Народилась 9 липня 1960 року.  У 1989 році закінчила Бердянський педагогічний  інститут.

В дошкільному закладі №37 працює з 2001р. Педагогічний стаж - 34 роки, спеціаліст вищої категорії. Має педагогічні звання "вихователь-методист" і "старший вихователь".

Педагогічне кредо: "Кожна дитина індивідуальність. ЇЇ треба любити, поважати і приймати такою, яка вона є"

Павлусенко Наталія Василівна

головний бухгалтер ДНЗ №37