Реєстрація до ЗДО

Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток у закладі дошкільної освіти м. Вінниці, пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дитячі садки та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти на сайті.

Положення про загальну міську електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти.

Інформація про заклади дошкільної освіти

Як обрати дитячий садок?

Для вибору найближчого садочка можете скористатися Картою закладів дошкільної освіти.

Вам необхідно пройти онлайн-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму.

Наявність у Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ЗДО, є обов'язковою умовою зарахування дитини до закладу дошкільної освіти.

За умови успішної реєстрації, заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі». Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

Карта закладів дошкільної освіти

Форма онлайн-реєстрації

Правила реєстрації

Правила реєстрації PDF-документ, 0,26 МБайт

Як відслідкувати статус Вашої реєстрації?

Відслідковуйте статус Вашої заявки на сайті у розділі «Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження дитини». У разі зміни статусу на «Є можливість зарахування в ДНЗ» (про що надійде повідомлення на Вашу електронну адресу) протягом 30 днів необхідно подати документи визначені в Положенні, до обраного закладу дошкільної освіти. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Перевірка стану електронної черги в обраний ЗДО

Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження дитини

Прогнозована кількість вільних місць

На 2022 рік PDF-документ, 0,3 МБайт