2018-05-30 10:34:42
Подяка
Чудовий садочок! Мій син із задоволенням відвідує цей садочок, чудовий колектив, дуже гарне харчування, розваги, заняття все на вищому рівні і саме головне, що дуже зручний графік роботи.
2016-12-08 23:15:19
Звернення до медсестри
Доброго дня! Звертаюся до Вас з проханням не приймати хворих дітей у групу . Заборонити вихователям приймати таких дітей , сповіщати Вас про хворих. Моя дитина хворіє ми сидимо в дома по 2-3 неділі до повного одужання приходим у садочок а тут хворі діти в групі.Чому ви не відправляєте таких дітей додому, не говорите батькам.Велике прохання прийняти міри особливо у яслях! Дякую за розуміння сподіваюсь питання буде вирішене.
2016-12-08 23:10:53
2016-12-08 22:58:48
2016-12-08 22:58:11
2016-12-08 22:57:08
2016-12-08 22:50:52
Звернення до медсестри
2015-09-09 08:31:36
Красивые комплекты постельного белья сошью под заказ.
Здравствуйте, я шью под заказ красивые комплекты постельного белья из качественной красивой натуральной без синтетике ткани и по низким ценам.(от 300 грн) Если Вас интересует, обращайтесь.... Ассортимент тканей очень большой можем подобрать,который Вам понравиться. Звоните 0973002882 С ув. Ирина
2015-08-03 18:24:28
Робота
Доброго дня! Хочу запитати про можливі вакансії на постійну роботу у вашому дошкільному навчальному закладі. Я закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за напрямом підготовки «початкова освіта». Проходила педагогічну (дидактичну, пропедевтичну, психолого-педагогічну ) практику протягом навчання. Також практику у оздоровчому таборі УМВС України ім. Юлії Рибчинської смт. Стрижавка. Володію мовами: українською, російською, англійською (у процесі вивчення), компютерними навичками : користувач: Windows, MS Office (Word, Exсel, Power Point), работа с Internet и E-mail. Із задоволенням прийму пропозицію зустрітися і розповісти дещо більше про свій досвід роботи та можливий потенціал. Ви можете зв'язатися зі мною по телефону 0938531048 або електронною поштою lyuda.pavlenko.94@mail.ru
2013-10-13 17:56:40
Адреса закладу
Як на вашому сайті знати ваші контакти? телефон, адресу?
2013-08-28 18:16:39
питання
Скажіть, чи можливо вибрати вихователя для дитини??
2013-04-17 13:18:56
Молодша група
Доброго дня. Скажіть будь ласка чому в дитячому садочку №37 працює вихователькою молодшої групи Лідія Іванівна в якої не має відповідної освіти та є підозра що вона психічно не врівноважена вона не розуміє та не може пояснити єлементарних речей чим калічить психіку діток. Чому молоді фахівці які шукають роботу за фахом не можуть працевлаштуватись в даний дитячий садочок напевно вони не вміють вимагати з батьків такі кошти як пінсионерка та інвалід 2 групи Лідія Іванівна яка розїжає на джипі на роботу при такій зарплаті. Прошу вас розібратись чи є відповідна освіта у Лідії Іванівни, щоб виховувати наших діток.І чому в санаторному садочку більшість діток з липовими справками.При влаштувані в дитячий садочок (благодійний внесок) 300 доларів куди ідуть ці кошти ПЛАТИЛИ ЛІДІЇ ІВАНІВНІ. Прошу разібратисяв даному питанні та повідомити мене письмово на ел.адресу shim4uk.alex@yandex.ua (маю баження написати заяву в прокуратуру) З повагою Олександр.
2013-03-16 19:55:32

Тема повідомлення

Зворотня адреса

Текст повідомлення