Завдання на 2019-2020 рік
      Враховуючи позитивні результати в роботі ЗДО за минулий рік,    сучасні нормативні вимоги,  Інструктивно-методичні рекомендації «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році»  (Додаток до листа МОН України від 02.07.2019 р № 1/9-419)  та відповідно до Комплексної програми розвитку закладу дошкільної освіти педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2019-2020 навчальний рік:

1.     Формування у вихованців знань про основи здоров'я, особисту безпеку  та мотивації  здорового способу життя.

2.     Вдосконалення освітнього процесу з розвитку художньо-мовленнєвої   діяльності дошкільників.

3.     Виховання у дітей еколого-доцільної поведінки в процесі взаємодії з об'єктами природи на екологічній стежині.