ЗДО № 37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Як вберегтися від важких хвороб

 

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ВАЖКИХ ХВОРОБ?


1. Регулярно провітрюйте житлове приміщення, особливо вранці і ввечері. Частіше проводьте вологе прибирання.

2. Вирощуйте кімнатні рослини. Вони здатні протягом 24 годин поглинути до 87% забруднень з повітря, в тому числі бензол, трихлоротан, формальдегід та ін.

3. Не спалюйте самі й не дозволяйте спалювати іншим сміття та опале листя. Продукти згоряння є вкрай шкідливими як для людей так і для довкілля.

4. Уникайте підвищеного сонячного опромінення, особливо із 11 до 14 години.

5. Вживайте знежирене молоко, кефір, ряжанку, сир, овочі та фрукти, разом з тим зменшіть вживання тваринних жирів, м'яса, цукру.

6. Для пиття та приготування їжі водопровідну воду очищайте з допомогою побутового фільтру.
7. Не накопичуйте вдома надлишків хімічних препаратів (пральних порошків, хімреактивів, фарб, лаків, ліків, аерозолів тощо), особливо в поганих (пошкоджених, негерметичних) упаковках. Вони небезпечно забруднюють повітря у ваших квартирах, шкодять здоров'ю, а іноді стають причиною нещасть. Коли працюєте з
токсичними речовинами одягайте захисну маску, рукавички і добре
провітрюйте приміщення.

8. Не сидіть перед працюючим телевізором ближче 2 метрів і довше 4 годин на день, бо це безумовно зашкодить вашому здоров'ю. Екран телевізора, особливо кольорового, є слабким джерелом рентгенівського випромінювання.

9. Не затримуйтесь довго в зоні шкідливої дії радіоапаратури,
мікрохвильових пічок.

10. Будьте уважними при купівлі дитячого одягу, іграшок, меблів, пластикового посуду. Багато з цих речей виготовлено з домішками шкідливих речовин.

11. По можливості, не користуйтеся приладами для дистанційного керування, стільниковими телефонами, а також електронними іграшками, які генерують сильні електромагнітні поля.

12. Відмовтесь від паління цигарок та вживання алкоголю.

Back to TOP