ДНЗ №37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Новини
 
 
 
 Спортивні перегони "Перші кроки" під гаслом "Нащадки козацької слави"

З метою сприяння спортивній і фізичній підготовці, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, елементів патріотизму у дітей старшого дошкільного віку засобами автентичних ігор, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня захисників Вітчизни та українського козацтва у закладі було організовано серед вихованців спортивні перегони «Перші кроки»  під гаслом «Нащадки козацької слави» у онлайн режимі з 22.09.2022 р. по 17.10.2022 р.

  Тижневик "Протипожежних заходів" 03.10.2022  по 07.10.2022  року

 Тиждень "Протипожежних заходів" для дитини є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки під час пожежі, та як уникнути її,  і від педагогів, і від батьків. Тому ми організували комплексну роботу, передбачаючи взаємодію всіх учасників освітнього процесу. Варто відзначити, що інформація надавалася в ігровій формі, зміст бесіди та проблемних ситуацій були продумані відповідно віку дітей.

 Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 12.09.2022 р № 682 «Про проведення «Місячника Цивільного захисту»     в  КЗ «ЗДО №37 ВМР»  було розроблено заходи і  в період з 17 вересня по 17 жовтня 2022 року проведено відповідну роботу.
З дошкільниками  в онлайн-форматі проведено бесіди, заняття, моделювання ситуацій з метою навчання правил  поведінки в екстремальних умовах, практичні заняття з використання індивідуальних засобів захисту органів дихання,  показ відеофільмів та лялькових вистав з питань цивільного захисту, конкурси-вікторини з оцінювання можливостей дітей старшого дошкільного віку орієнтуватися у надзвичайних ситуаціях, що дало можливість сформувати та закріпити знання дітей  про цінність життя, відповідальність за збереження здоров'я, необхідність безпечної поведінки у  довкіллі.
Для закріплення знань дошкільників вихователями розроблено інтерактивні ігри в програмі Power Point, та на  онлайн-платформах LearningApps, Jigsawplanet.

 

 

 Шановні батьки!

В квітні місяці заклад дошкільної освіти організовує дистанційну освіту. Заняття будуть організовані в онлайн-режимі на платформі Google Meet (посилання буде розміщене у батьківських Viber-групах) та на сайті ЗДО «Дистанційна освіта».

  • Загальна інструкція як розпочати користування сервісом Google Meet

https://bit.ly/3fuesgc

  • Відео інструкція: підключення, налаштування та принцип роботи Google Meet.

https://youtu.be/ZwpWqwqRyjg

 

 

 З метою збереження фізичного та емоційного здоров'я дітей, задля утвердження принципів здорового способу життя у закладі впродовж 7.02-11.02.2022 був проведений інформаційний марафон "Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет".

 

 

 

Департамент освіти Вінницької міської ради НАГОРОДЖУЄ Михальнюк Олену Василівну, вихователя нашого навчального закладу за зайняте ІІ місце в конкурсі освітніх проектів у дошкільній освіті ВМТГ.

 

  

 

 

14 січня 2022 року в рамках проведення зимових свят, в старших групах № 4 та № 6 пройшли розваги «Свято Василя та Маланки» « Василя й Миланку зустрічаємо, разом заспіваємо» Малята отримали змогу розширити уявлення про зимові народні традиції, пісні, ігри . Учасники дійства- Василь, Маланка, Коза, Господиня. Щедрувальники- щедрували, засівальники - засівали. Господиня запросила Маланку та Василя у щедру хату на хліб, на сіль, на Святу вечерю. Протягом свята діти інсценізували звичаї дідів- прадідів, святкування Старого Нового року. Святкового настрою додали пісні, які діти вивчили з батьками вдома, та ігри з Козою за народною традицією Вихованці на святі Василя та Маланки , бажали господарям здоров`я, достатку й усіляких гараздів
 
 
 
 

 

 

Департамент освіти Вінницької міської ради нагороджує наш навчальний заклад за формування свідомої громадської позиції, культурного розвитку дітей, творчий підхід та активну участь у челенджі «Тобі, моє місто!».

 


 

Департамент освіти Вінницької міської ради нагороджує наш навчальний заклад за високі здобутки у забезпеченні системного підходу до формування у дітей старшого дошкільного віку ціннісного ставлення до власного здоров'я і здорового способу життя та перемогу у змаганнях зі спортивних танців в рамках чемпіонату з різних видів спорту «Старти надій» серед вихованців закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади.

 

 

 

 З 1 по 30 листопада 2021 року триває "Місяць цифрової грамотності"

Дія. Цифрова освіта - https://osvita.diia.gov.ua/  (для всіх працівників)

Всеукраїнська Школа Онлайн - https://lms.e-school.net.ua/  (для вчителів та школярів)

Рекомендовані освітні серіали:
- Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene
- Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny
- Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters
- Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey
- Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities
- Електронний підпис https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature 

 

 

Ходить осінь по садах

Ходить усміхається

Ніби в казці швидко так

Кольори міняються 

 

 

04.10-08.10.2021 року в нашому дошкільному закладі проведено "Тижневик протипожежних заходів"

 

  

 

Наш заклад долучився до Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.Адже турботливе ставлення до тварин, прищеплене у дитинстві, допомагають дітям відчувати потребу піклуватися про когось, любити його та нести відповідальність за того, кого ми приручили.  
 
  
 

За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Грамотою Міністерства освіти і науки України була нагороджена Світлана Мартинова, завідувач нашого навчального закладу.

 
 

1 жовтня 2021 року з нагоди відзначення Дня працівників освіти кращим педагогам Вінниці вручили подяки та грошові премії.

З нашого навчального закладу нагородили інструктора з фізкультури Семенюк О.М. за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

 

 

24 вересня 2021 року Войтко Г.І. машиніста з ремонту та прання спецодягу (білизни) нашого навчального закладу за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову дошкільної освіти та з нагоди Всеукраїнського дня довкілля нагородили грамотою.

 

 

Вітаємо вихователя-методиста Довгань Лідію Сергіївну з нагородженням Нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти».

 

  
 
З днем народження рідне місто! Вихованці нашого дошкільного закладу приєднались до челенджа «Тобі, моє місто!»#VinKidsChallenge 
 
 
Завершився ІI етап онлайн-конкурсу «КОЛИСКОВА ПІСНЯ».
ВІТАЄМО переможницю, Літвінову Людмилу Борисівну, бабусю вихованки нашого дошкільного закладу - Антосюк Вікторії.Вітаємо та бажаємо нових творчих досягнень!
 
Сьогодні, 1 вересня 2021 року, країна відзначає День знань. Для дітей, в нашому садочку - це перше свято в новому навчальному році. Веселі клоуни грали з ними в ігри, загадували загадки, співали пісні. Бадьорий настрій малята зберегли на цілий день.Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо щоб кожен день навчального року був цікавим, відкривав нові можливості, збагачувався приємними враженнями!
 
Привітай Вінницю з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ у Facebook.
11 вересня Вінниця святкуватиме День міста! У 2021 році місту виповнюється 658 років.Запрошуємо взяти участь у челенджі «Тобі, моє місто!» вихованців, батьків, працівників закладу дошкільної освіти. Для участі пропонуємо створити відеопривітання (пісня, вірш, танок, гра на улюбленому інструменті тощо), присвячене Дню народження міста, та розміщуйте на сторінці закладу у фейсбук під хештегом #VinKidsChallenge. Тривалість відео - до 2 хвилин, робота повинна бути виконана державною мовою, обов'язкове використання власних фото- та відеоматеріалів.Креативні, прогресивні та творчі ідеї будуть відзначені грамотами.Не зволікайте! Починайте творити найкращий подарунок для нашого міста - міста щасливих та усміхнених людей. 

Вітаємо зі святом - 30-ю річницею Незалежності України!Щиро дякуємо вихованцям, батькам, працівникам закладу дошкільної освіти за те, що зібрали гостинці, виготовили листівки та відправили посилку захисникам України.
 
  
Завершився онлайн-Конкурс «Bright Talent Stars» у рамках фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» серед дітей дошкільного віку закладів дошкільної освіти Вінницької територіальної громади.ВІТАЄМО переможницю, вихованку нашого дошкільного закладу - Годомську Анастасію та бажаємо творчого натхнення!!!  

 

 

8 липня вся країна відзначає день родини. Тож в цей святковий день, бажаємо кожній родині мирного неба, щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. 

ШАНОВНІ БАТЬКИ! З метою забезпечення охорони життя та здоровя дітей, дотримання санітарних норм та правил недопущення перебування в закладі дітей під час ремонтних робіт, КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» не працює 01.07.2021 р. по 29.07.2021 р.

30.07.2021 р. раді зустріти Вас у нашому закладі.

ЗВІТ КЕРІВНИКА КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» за 2020-2021 н.р.  перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю відбувся в онлайн-режимі 24 червня 2021 року.

 

 

2 червня 2021 року наш заклад радо відчинив свої двері вихованцям КЗ «ДНЗ № 21 ВМР».

 

 

 

 
 

  З 29.04.2021р. по 31.05.2021р. в нашому закладі відбувся чемпіонат з різних видів спорту в рамках "Старти надій" серед вихованців закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади.Гарно грались, збавлялисьі у спритності змагались.Час швиденько промайнув.Тож здоров'я добре майте,Дружбу з спортом не втрачайте.

  

Випускне свято у дитячому садку 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

Шановні медичні сестри!

Від усього серця вітаємо вас з професійним святом - Всесвітнім днем медичних сестер. Професія медичної сестри - складна і багатогранна, вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, залишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою.

Бажаємо вам міцного здоров'я, весняного настрою, невичерпної енергії, добробуту та пошани від своїх колег. Хай добра вдача та оптимізм допомагають долати труднощі, а злагода та любов щедро розквітають у ваших родинах, миру та щастя, успіхів у благородній справі охорони здоров'я.

 

 

 

 

В рамках проведення екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч» в усіх вікових групах було реалізовано освітні проекти, учасниками яких стали діти, батьки, вихователі.

 

 

 

 

 

 

Наш заклад долучилися до благодійної акції вітання воїнів АТО з Великоднем!!! Щиро дякуємо вихованцям, батькам, працівникам закладу дошкільної освіти за те, що зібрали гостинці, виготовили листівки та відправили посилки захисникам України.

 


 
  Завершився I етап онлайн-конкурсу «КОЛИСКОВА ПІСНЯ».Дякуємо учасникам за гарну підготовку, творчий підхід та емоційне виконання.Своїми виступами ви показали приклад для наслідування дітям, адже саме сім'я завжди надихає на добрі справи. Конкурсна комісія КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» нагороджує грамотами:
Літвінову Людмилу Борисівну, Борщевську Анастасію Олександрівну, Кочубейник Анну, Савчук Софію,
Рузакову Ольгу Володимирівну, Мазур Марію.
 
 
 

 

Наш заклад тепер у Фейсбуці!!!!

 

Оголошується онлайн-Конкурс «Колискова пісня» серед закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади, який відбудеться під гаслом:«Світ закриває очі, мелодія летить, в обіймах колискової малятко міцно спить!»
 Онлайн-Конкурс «Колискова пісня» проводиться у рамках заходів, присвячених Дню Матері, Міжнародному дню сім'ї, з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу.
Учасники онлайн-Конкурсу: до участі у Конкурсі запрошуються працівники закладів дошкільної освіти, батьки, бабусі, дідусі, інші особи (старші 18 років) - аматори, без музичної освіти.
Конкурс проводиться поетапно:
І етап - у закладах дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади з 24.03.2021 по 15.04.2021року;
ІІ етап - міський: оцінювання за поданими відеоматеріалами переможців Конкурсу серед закладів дошкільної освіти з 19.04.2021 по 30.04.2021 року.
Онлайн-Конкурс проводиться у двох номінаціях:
1. Номінація - «З глибин віків, з народу України - чарівна пісня колискова лине» - виконання української народної колискової пісні.
2. Номінація - «Мелодія серця, сучасне поетичне слово - сплелися міцно в ніжну колискову» - виконання колискових пісень сучасних авторів.
 Для участі в онлайн-Конкурсі учасникам необхідно відзняти відео із виступом та розмістити його на Web-сайті або сторінці свого закладу у Facebook під хештегом:
#КОЛИСКОВА_ДУША_ЯКА_ХОДИТЬ_НАВШПИНЬКАХ
Тривалість відеороликів не більше 3-х хвилин.
Оцінювання відео та відбір переможців Конкурсу буде здійснюватися за кри
Back to TOP