ДНЗ №37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Новини
 
 

22.05.2019 р. на базі КЗ «ДНЗ №6 ВМР» відбувся турнір з настільного тенісу серед вихованців закладів дошкільної освіти міста.
Наша вихованка Анна Смірнова здобула перемогу - 3 місце.
 

 

    
21.05.2019 р. Вихованці нашого закладу взяли участь у міському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка - 2019» серед вихованців закладів дошкільної освіти міста.
На конкурсі був представлений танцювальний гурт «Соняшник» з хореографічною композицією «Діти квіти».
 
 

 

20.05.2019 р. на базі КЗ «ДНЗ №57 ВМР» відбувся турнір з шахів серед вихованців закладів дошкільної освіти міста.

Наш вихованець В'ячеслав Литвинюк здобув перемогу – 3 місце.

 

 
22.04.2019 р. Розпочався  чемпіонат з різних видів спорту (настільний теніс, баскетбол,  шахи, спортивні танці)  серед вихованців старшого дошкільного  віку  в рамках    «Старти надій».
 
 
 
 
 
 
 
19.04.2019 р. У міському Палаці дітей та юнацтва відбувся щорічний міський конкурс «Колискова пісня», де музичний керівник нашого закладу Бистрицький Ярослав Валентинович виконав пісню "Колискова Україні".
 
 
21.03.2019 року відповідно до інформаційно-методичного вісника «Перспектива» (дошкілля) на базі КЗ «ДНЗ № 37 ВМР» в рамках міської школи «Стажер - вихователь «Дебют» відбулось заняття на тему: «Фізкультурно-оздоровча робота в закладі дошкільної освіти».
 
   
   
11 березня 2019 року на базі ДНЗ відбулися колективні перегляди занять за розділом програми "Дитина у природному довкіллі". Формування ціннісного ставлення до природного довкілля як джерела добробуту людей, виховання екологічної культури.
- "Радіють діти первоцвітам" (тематично-пізнавальна прогулянка для дітей третього року життя), яке проводила вихователь Шумська М.І..

- "Мої друзі - птахи" (заняття-подорож впровадження курсу "Дошкільникам про сталий розвиток: маленькі люди великого світу" Н. Гавриш, О.Пометун), яке проводила вихователь Божок Л.В.
 
 
 
 
У нашому дошкільному навчальному закладі розпочались святкові ранки-вітання з жіночим днем 8 Березня. Малеча запрошує на свята мам та бабусь, аби подарувати їм дорогі серцю хвилини радості.
 
З 19.02.2019 року по 26.02.2019 року проведено інформаційний марафон «Здоров’я як стиль життя», в якому взяв участь весь педагогічний колектив закладу.
На допомогу педагогічним працівникам оформлено інформаційний стенд і тематичну виставку, проведено консультації.
Розроблено та реалізовано освітні проекти.  Впродовж тижня у всіх вікових групах було  проведено цикл тематичних занять, музично-спортивні розваги, відповідна робота з батьківським колективом.

 
 
29 січня 2019 року на базі ДНЗ відбулися колективні перегляди занять за розділом програми "Мовлення дитини". Формування мовленнєвих навичок та комунікативних здібностей у дітей дошкільного віку.
- "Казкова погулянка" (заняття з розвитку мовлення для дітей п'ятого року життя), яке проводили вихователі Бєнь В.М та Французова К.М.
 
 
 
- "Подорож сніжинки" (інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку з використанням коректурних таблиць та мнемотехніки для дітей шостого  року життя), яке проводила вихователь Вовк Т.П.
 
З метою підтримки військовослужбовців військових частин, які беруть участь в операції об'єднаних сил, діти нашого дошкільного закладу долучилися до збору допомоги.
 
Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік - час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.
Розпочались Новорічні свята і в нашому дошкільному закладі. Цього року з особливим настроєм колектив  закладу підійшов до підготовки святкування Нового року.   Для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме:  здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат приміщень закладу новорічними атрибутами.
Цікаво продумані сценарії, музичний супровід, створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.
 
25 жовтня 2018 року в навчальному закладі відбулися загальні батьківські збори на тему: «РЕАЛІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ  В УМОВАХ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» 
 
 У наш навчальний заклад завітала "Золота осінь", у групах проходять святкові ранки.
 23 жовтня 2018 року у старшій групі №5 відбувся колективний перегляд заняття гуртка з тер-аеробіки на тему "Секрет стрункості, краси та здоров'я", яке проводила вихователь Рубан Н.
 
03 жовтня 2018 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної відбулося загальноміське свято з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
В урочистях з нагоди свята взяли участь та привітали освітян міський голова Вінниці Сергій Моргунов, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник міського голови Галина Якубович, директор Департаменту освіти ВМР Оксана Яценко та голова міського комітету Профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей.
Кращим педагогам Вінниці вручили грамоти та грошові премії.
З нашого навчального закладу нагородили вихователя Паламарчук Оксану Дмитрівну за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
Завершилися урочистості святковим концертом.
 
26 вересня 2018р. в актовій залі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва відбулися урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.
Учасники святкового засідання стоячи вітали ветеранів Вінницьких садочків.
Працівників Вінницького дошкілля привітали директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко О.В., голова міськкому Профспілки працівників освіти Соловей П.О., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Бачинська Т.В. та начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Департаменту освіти Вінницької міської ради Гарник Л.П.
За значні досягнення в роботі кращі працівники дошкілля Вінниці були нагороджені почесними грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Вінницької міської ради, а також грошовими винагородами міськкому Профспілки.
З нашого навчального закладу нагородили грамотами:
  • завідувача Мартинову Світлану Вікторівну за пермогу закладу в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти в номінації "Кращий заклад дошкільної освіти компенсуючого типу";
  • вихователя-методиста Довгань Лілію Сергіївну за участь  в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти; 
  • помічника вихователя Щупко Галину Василівну за сумлінну творчу працю, відповідальність, вагомий внесок у розвиток і вдосконалення роботи закладів дошкільної освіти та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.
По закінченню урочистої частини, усі учасники свята були в захваті від співу хорового колективу педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, що має горде звання «Народний аматорський колектив профспілок України».
 
      

  

 
З 31.07.2018 року наш навчальний заклад відновлює свою роботу у звичайному режимі.
Раді вітати у нашому садочку! 
 Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради №339 від 25.06.2018 р. "Про тимчасове призупинення роботи закладів дошкільної освіти міста".

НАШ ЗАКЛАД ЗАЧИНЕНО з 02.07.2018 р. по 30.07.2018 р.

Дякуємо за розуміння. 
  
24.05.2018р.  Щасливої дороги, випускники (випуск в дитячому садку 2018)!
Настав час випускних свят у дитячому садочку.
          

  17 травня 2018 році на базі ДНЗ відбулося методичне об'єднання інструкторів з фізкультури, вихователів спеціалізованих та санаторних груп закладів дошкільної  освіти м. Вінниці за темою: "Комплексний підхід до реалізації завдань фізкультурно-оздоровчого змісту в закладі дошкільної освіти»

 

 

 

 

 

 

16 травня, у рамках акції  «Ярмарок фахових сподівань» було нагороджено Департаментом освіти Вінницької міської ради грамотами :
         наш педагогічний колектив за ефективне впровадження інноваційних технологій в організацію освітнього процесу, творчі звершення на освітянській ниві та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.
         вихователя-методиста Довгань Лідію Сергіївну за творчий підхід до реалізації освітніх інновацій у методичній роботі міста.
 

 "ЧАРІВНА КВІТКА-2018"

 
15.05.2018р. в приміщенні КЗ «ВМПДЮ ім. Л. Ратушної» відбувся ІІ заключний тур фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» серед вихованців закладів дошкільної освіти, який відбувся під гаслом «Нема світлішого нічого в цілім світі, як сонце ясне й талановиті наші діти».

Наш дошкільний заклад презентував:

- Художнє читання у виконанні Вергелес Дар'я та Кобилянський Олександр («Моя Україна», Гарік Бірча)

- Вокальний (тріо) «Соловейки»: Гайдайчук Олександр, Кобилянський Олександр, Бойко Олександр (Ухтимко», музика Олександр Злотник, слова Олександр Вратарьов).

 

Back to TOP