ЗДО № 37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Новини
Відкритий показ роботи інструктора з фізкультури Семенюк Олени Миколаївни з формування рухової сфери та здоров'язбережувальної діяльності «У пошуках скарбу» (заняття-квест з фізичної культури для дітей старшої групи з використанням елементів фітнес програм, заснованих на оздоровчих видах гімнастики) 
 
 
 
 
 
 
 В ЗДО пройшла виставка саморобних книжок з питань правової та громадянської освіти малюків "Книга своїми руками"
 
 
 
27.12.2023 р. у нашому закладі відбувся НОВОРІЧНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК. Завдяки батьківській громаді та колективу закладу були зібрані кошти (13 000 грн) на два дрони, які будуть передані К2 54 ОМБр для захисту нашої ДЕРЖАВИ. Дякуємо за активну підтримку акції. Ми разом переможемо!!!
 
  
 
 
За участь у спортивних перегонах «Перші кроки» за видом: "Спортивно-патріотичні ігри" який провела інструктор з фізкультури О.М. Семенюк з вихованцями старших груп №8,10,11. Колектив КЗ "ЗДО № 37 ВМР" отримав перемогу.
 
 
 

З 01.11.2023 р. по 24.11.2023 р. проходить Місяць цифрової грамотності в закладах освіти Вінницької міської ТГ. 

Цифрова освіта - це базова вимога, без якої неможливо успішно цифровізувати наше життя. Просто користуватися комп'ютером, ноутбуком чи смартфоном і мати доступ до всесвітньої мережі Інтернет - ще не означає досконалого та безпечного володіння цифровими навичками. Здатність ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в навчанні чи роботі, в особистісному та професійному розвитку - ось що означає цифрова грамотність. 

Усі бажаючі можуть ознайомитися з платформою «Дія. Цифрова освіта»  та переглянути безоплатні освітні серіали та пройти національний тест на цифрову грамотність (Цифрограм) https://osvita.diia.gov.ua/digigram. Адже цифрова грамотність - це наша з вами безпека. 


 

Наш заклад відправив партію пластикових кришечок у рамках проєкту «Крила», який ініціював Благодійний фонд «ОВЕС». Дякуємо усім, хто долучився!🇺🇦

 

 

 

 27 вересня 2023 року в актовій залі закладу «Монблан» відбулось урочисте нагородження працівників закладів освіти з нагоди відзначення Дня працівників освіти.Вихователь нашого навчального закладу Л. С. Ніцевич отримала подяку від Вінницької міської ради за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівників освіти.

 

 

 21 вересня - Міжнародний день миру 🕊
🕊З нагоди відзначення свята у ЗДО була проведена виставка інсталяційних творчих робіт на тему «Мир - це...», у якій вихованці нашого закладу продемонстрували своє бажання повернутись до мирного життя, життя без війни!    

 

 

 

 

 

 

 

З нагоди відзначення 660 річниці з часу заснування міста Вінниці, з метою розвитку в дітей патріотизму, любові до рідного міста, ціннісного ставлення до його історії та традицій департамент освіти міської ради ініціює проведення челенджу «Вінниця - 660!»

Челендж для тих, хто закоханий у Вінницю, адже у місті стільки мальовничих, рідних серцю куточків.

До челенджу «Вінниця - 660!» можуть долучитися вихованці, батьки, працівники закладів дошкільної освіти.

Для участі пропонуємо створити відеопривітання (пісня, вірш, танок, гра на улюбленому інструменті тощо), присвячене Дню народження міста. Тривалість відео - до 2 хвилин, робота повинна бути виконана державною мовою, обов'язкове використання власних фото- та відеоматеріалів.

Матеріали потрібно розмістити до 9 вересня 2023 року на https://www.facebook.com/groups/901275923767068 під єдиним хештегом #ВІННИЦЯ_660 

 

 Тренінг для батьків

«ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ»

 

 29. 06. 2023 р.  практичним психологом закладу Наталією Туркот був проведений  тренінг з батьками вихованців «Психологічна підтримка для дошкільнят».

Тренінг проведено в межах реалізації міжнародного проєкту «Психологічна підтримка для дошкільнят» у співпраці з ГО «Академія освітніх ініціатив» (Україна), Фундацією «Місцевий фонд Білґорайської землі» (Польща) та #Kulczyk_Foundation.

В атмосфері позитивного прийняття і підтримки, безпечного простору для комунікації і взаємодії батьки вихованців знайомились з механізмами та впливами стресових факторів та травматичних подій на дітей і дорослих. Опановували практики відновлення та збереження власної емоційної стійкості, регуляції поведінкових проявів та станів дітей внаслідок пережитого травматичного досвіду.

 

 

 

Навчальний тренінг

«ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ»

 

 13. 06. 2023 р. практичним психологом закладу Наталією Туркот був проведений  навчальний тренінг з педагогами закладів  дошкільної освіти м. Вінниці «Психологічна підтримка для дошкільнят».

Тренінг проведено в межах реалізації міжнародного проєкту «Психологічна підтримка для дошкільнят» у співпраці з ГО «Академія освітніх ініціатив» (Україна), Фундацією «Місцевий фонд Білґорайської землі» (Польща) та #Kulczyk_Foundation.

Тренінг спрямований на формування у педагогів міста практичних навичок  взаємодії з дітьми у кризових ситуаціях та психологічну підтримку дітей дошкільного віку, що переживають травматичний досвід війни.

 

В умовах позитивної психологічної атмосфери, безпечного та вільного простору для взаємодії педагоги Вінниці навчалась розуміти природу стресу та вплив травматичних подій на дітей та дорослих. Спільно напрацьовували шляхи допомоги дітям в кризових ситуаціях сьогодення.  Практикували техніки підвищення самозцілення, емоційної регуляції та відновлення власної стресостійкості і ресурсності.

  

 

 

 31 травня 2023 року в онлайн-режимі на платформі Google Meet відбулося звітування керівника ЗДО № 37 Оксани Володимирівни Целік перед колективом та громадськістю про результати роботи за 2022-2023 н.р.

  

  

 

 
Протягом усього тижня у групах та музичній залі ЗДО проводилася виставка ляльок-мотанок, яку відвідали вихованці та працівники закладу.
Щиро дякуємо за активну участь у конкурсі всім його учасникам: педагогам і батькам!
 

На виконання  наказу департаменту освіти Вінницької міської ради від 10.04.2023 року №216 з метою виховання у дітей свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування стійких установок на раціональне природокористування, активізацію практичної природоохоронної роботи, формування життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства у період з 24.04.2023 р. по 28.04.2023 р. в КЗ «ЗДО № 37 ВМР» було проведено екологічний марафон «Ми творимо планету власноруч».

 

 

 

 

 
  
Триває участь практичного психолога нашого закладу Наталії Туркот у міжнародному проєкті "Психологічна підтримка для дошкільнят", що реалізує ГО "Академія освітніх ініціатив (Україна) спільно з Фундацією "Місцевий фонд Білгорайської землі" (Польща) за фінансової підтримки #Kulczyk_Foundation (Польща).
В проєкті беруть участь представники закладів дошкільної освіти зі Львову, Вінниці, Одеси, Запоріжжя, Чернігова.

Проєкт спрямований на підтримку дітей та їхніх родин, що переживають травму війни, та відновлення власних сил, активізацію внутрішніх ресурсів, збереження здоров'я в умовах сьогодення, на пошуку позитивних орієнтирів життя.

Кожний день навчання за проєктом надзвичайно цікавий, насичений, пізнавальний та емоційний; сповнений новими знайомствами, враженнями та відкриттями.
  
Шановні мешканці нашої громади!
Нагадуємо, що місце проживання новонародженої дитини батьки або законні представники зобов'язані зареєструвати протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.
Витяг про реєстрацію місця проживання з реєстру територіальної громади дитини може знадобитися для:
·        відвідування дошкільних та шкільних закладів освіти;
·        отримання соціальних послуг (оформлення субсидій, статусу та оформлення пільг багатодітної родини тощо);
·        отримання медичного обслуговування;
·        взяття на квартирний облік родини при виконавчому комітеті;
·        отримання паспорта громадянина України у вигляді ID-картки;
·        оформлення документів для виїзду за кордон.
 
Документи, які необхідно надати для реєстрації місця проживання дитини до 14 років:
-          оригінал паспорту законного представника (батька, матері);
-          оригінал свідоцтва про народження;
-          реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (у разі наявності);
-          у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами - обов'язкова присутність другого з батьків з оригіналом паспорту (або нотаріально посвідчена згода на реєстрацію місця проживання дитини; або рішення суду чи органу опіки про визначення місця проживання дитини; або свідоцтво про смерть; або витяг з реєстру ДРАЦСу у разі внесення відомостей про батька зі слів матері);
-          згода іпотекадержателя або довірчого власника (за умови перебування житла в іпотеці, довірчій власності);
-          за реєстрацію місця проживання сплачується адміністративний збір.
Послугу можна отримати у всіх відділеннях ЦНАП «Прозорий офіс» м. Вінниці та на віддалених робочих місцях. За більш детальною консультацією звертайтесь до Кол-центру «Прозорого офісу»:
тел.(0432) 65-50-50; (067)000-266-1, (073)000-266-1.

 

 
На виконання річного плану роботи, з метою забезпечення  фізичного розвитку  вихованців, оптимізації самостійної рухової діяльності в умовах закладу та родинного виховання   з 17.01 по 19.01.2023 року  у закладі пройшов огляд-конкурс осередків самостійної рухової діяльності у всіх вікових групах.
У ході огляду вивчалися наступні питання:
 1. Безпека, доступність, відповідність віковим особливостям
 2. Творчій підхід до оформлення осередку  (оригінальність, різноманітність обладнання)
 3. Наповнення осередку фізкультурним обладнанням
Педагоги проявили  оригінальний творчий підхід до облаштування осередка самостійної рухової діяльності та змістовного їх наповнення. В наявності ігровий матеріал для розгортання рухливих та спортивних  ігор. Осередки облаштовані відповідно до педагогічних вимог та техніки безпеки.  
Переможці за участь в огляді-конкурсі:
-          І місце -  група  № 7;
-         ІІ місце - група № 5;
-        ІІІ місце - група № 3.
  
  
  
 

 Інформаційний марафон "Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет"

З 06 по 10 лютого 2023 року з метою збереження фізичного й емоційного здоров'я дітей та учнівської молоді під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого  можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв'язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями у дошкільному закладі проходив інформаційний марафон "Дбаємо про фізичне здоров'я та психологічний імунітет".  

 

Тренінг «ЗНАННЯ ЗБЕРЕЖУТЬ ЖИТТЯ»

 10. 11. 2022 р. практичним психологом закладу Наталією Туркот був проведений соціально-психологічний тренінг з педагогічними працівниками на тему «Знання збережуть життя».

В ході тренінгу педагоги опановували практичні прийоми самодопомоги у різних критичних ситуаціях сьогодення.  В умовах позитивної психологічної атмосфери педагоги відпрацьовували техніки підвищення власної стресостійкості, відновлення та регуляції дихання, загальної релаксації, збільшення внутрішнього ресурсу особистості та захисних сил організму, зміцнення психічного здоров'я.

Тренінг сприяв розвитку толерантності, емпатійних здібностей, групової взаємодії та створенню безпечного освітнього і життєвого простору учасників.

 

 

 

 

Акція «Книги українською для Балаклії»

Вихователі, діти та батьки ЗДО долучитись до формування вантажу гуманітарної допомоги, місту Балаклія (Харківська обл.) в рамках проєкту «Книги українською для Балаклії»:
- книжки художньої літератури;
- підручники;
- журнали, часописи;
- інші культурні та інформаційні носії української мови.

 
 

 
 
 
 Спортивні перегони "Перші кроки" під гаслом "Нащадки козацької слави"

З метою сприяння спортивній і фізичній підготовці, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, елементів патріотизму у дітей старшого дошкільного віку засобами автентичних ігор, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня захисників Вітчизни та українського козацтва у закладі було організовано серед вихованців спортивні перегони «Перші кроки»  під гаслом «Нащадки козацької слави» у онлайн режимі з 22.09.2022 р. по 17.10.2022 р.

  Тижневик "Протипожежних заходів" 03.10.2022  по 07.10.2022  року

 Тиждень "Протипожежних заходів" для дитини є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки під час пожежі, та як уникнути її,  і від педагогів, і від батьків. Тому ми організували комплексну роботу, передбачаючи взаємодію всіх учасників освітнього процесу. Варто відзначити, що інформація надавалася в ігровій формі, зміст бесіди та проблемних ситуацій були продумані відповідно віку дітей.

 Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 12.09.2022 р № 682 «Про проведення «Місячника Цивільного захисту»     в  КЗ «ЗДО №37 ВМР»  було розроблено заходи і  в період з 17 вересня по 17 жовтня 2022 року проведено відповідну роботу.
З дошкільниками  в онлайн-форматі проведено бесіди, заняття, моделювання ситуацій з метою навчання правил  поведінки в екстремальних умовах, практичні заняття з використання індивідуальних засобів захисту органів дихання,  показ відеофільмів та лялькових вистав з питань цивільного захисту, конкурси-вікторини з оцінювання можливостей дітей старшого дошкільного віку орієнтуватися у надзвичайних ситуаціях, що дало можливість сформувати та закріпити знання дітей  про цінність життя, відповідальність за збереження здоров'я, необхідність безпечної поведінки у  довкіллі.
Для закріплення знань дошкільників вихователями розроблено інтерактивні ігри в програмі Power Point, та на  онлайн-платформах LearningApps, Jigsawplanet.

 

Back to TOP