ДНЗ №37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Наші досягнення: 2019-2020 рік

 

 

  З нашого навчального закладу нагородили грамотою вихователя Марчук Оксану Василівну за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну наполегливу працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
  Нагороджено грамотою  сестру медичну старшу Довженко Оксану Михайлівну за сумлінну творчу працю, відповідальність, вагомий внесок у розвиток і вдосконалення роботи закладів дошкільної освіти та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.
  Нагороджено грамотою сестру медичну старшу Лущ Олену Петрівну за сумлінну творчу працю, відповідальність, вагомий внесок у розвиток і вдосконалення роботи закладів дошкільної освіти та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.
  
Наша вихованка Анна Смірнова здобула перемогу - 3 місце з турніру настільного тенісу серед вихованців закладів дошкільної освіти міста.
   
Наш вихованець В'ячеслав Литвинюк здобув перемогу - 3 місце з турніру шахів серед вихованців закладів дошкільної освіти міста.
   Дипломом нагороджується учасник конкурсу серед закладів дошкільної освіти «Колискова пісня» музичний керівник нашого закладу Бистрицький Ярослав Валентинович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to TOP