ДНЗ №37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Омелянський Максим
 19:12:59
Омелянський Максим

ОМЕЛЯНСЬКИЙ  МАКСИМ

( 14.11.2005 р. н.)

 

З 2010  року Максим тренується в ДЮСША № 5 м. Вінниці  у досвідченого тренера Нагорняка Івана Григоровича. Саме завдяки йому та  своєму бажанню займатись спортом Максим досяг гарних успіхів. Він має ІІ юнацький розряд і жовтий пояс по дзюдо.

Не дивлячись  на те, що Максиму тільки виповнилось 6 років, він  має багато спортивних перемог: грамота за І місце в Першості школи з боротьби дзюдо у ваговій категорії 20 кг; диплом за активну участь в олімпійському дні бігу Вінниччини; грамота за перше місце по боротьбі дзюдо в турнірі «Юний дзюдоїст» (22.10.2011); диплом за зайняте ІІІ місце у відкритій першості СК «Dinamika» з боротьби дзюдо серед молодших юнаків, присвяченій пам'яті МСМК Олександра Олійника у ваговій категорії 22 кг (25.12.2011); диплом за зайняте ІІІ місце у відкритій першості СК «Dinamika» з боротьби дзюдо серед молодших юнаків, присвяченій пам'яті МСМК Олександра Олійника у ваговій категорії 24 кг (12.02.2012);

Спорт у пошані в його родині, адже дідусь, Василь Павлович, заслужений вчитель України з фізкультури і виховав багато спортсменів, переможців багатьох змагань. Вся родина поважає і любить спорт, веде активний спосіб життя.

Багато уваги приділяє Максиму його батько Тарас Іванович. Саме він допоміг Максиму зробити правильний вибір і всіляко підтримує його прагнення   займатись спортом. Вся родина пишається досягненнями хлопчика. Сподіваємось  разом з ними почути  ім'я  Максима Омелянського серед олімпійських чемпіонів. 

 

 

 

Back to TOP