ДНЗ №37
 
Счетчик посещений Counter.CO.KZ
 
 

 
 
Парценяк Катерина
19:27:03
Катерина

ПАРЦЕНЯК КАТЕРИНА ДМИТРІВНА

(24.05.2002 р.н.)

Ill Малі Олімпійські ігри у 2008 р.

І місце з художньої гімнастики.

Художньою гімнастикою займається Катруся в спортивній дитячо-юнацькій школі «Темп». Тренується у досвідченого і визнаного тренера Єгорової Світлани Володимирівни, яка виростила вже не одного майстра спорту. Саме завдяки її робо­ті та наполегливій праці самої дівчинки за три роки занять юна гімнастка встигла здобути чимало нагород.

Вона була неодноразовою призеркою у багатьох змаганнях: II місце у Чемпіо­наті з естетичної гімнастики (жовтень, м. Київ), І місце у Всеукраїнському турнірі з естетичної гімнастики (травень, м. Харків). У своїх сім років Катерина вже має III дорослий розряд з художньої гімнастики та III дорослий розряд з естетичної гімнастики.

Прагнення дівчинки до художньої гімнастики є цілком виправданим, адже вона зростає у родині, де полюбляють спорт та цінують власне здоров'я. її батьки в ми­нулому також активно займались різними видами спорту: мати Олена Миколаївна -легкою атлетикою, а батько, Дмитро Олександрович - плаванням. Тож і не дивно, що їхня донечка вже змалечку починає дбати про   своє здоров'я та мріє здобути найвищі нагороди у своєму спортивному житті.

Back to TOP