Майструк Марія
Марія

МАЙСТРУК МАРІЯ ЮРІЇВНА

( 10.07.2002 р.н.)

III Малі Олімпійські ігри у 2008 р.

І місце з художньої гімнастики

Художньою гімнастикою Марійка займається у Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 з чотирьох років. Тренується у досвідченого тренера Джоги Інни Василівни.

Юна гімнастка брала участь у багатьох змаганнях: Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Яготинська осінь» (листопад, м.Яготин), Відкритому чемпіонаті Хмельницької області з художньої гімнастики ( травень,   м. Кам'янець-Подільський), має чимало нагород серед яких: III місце у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «КУБОК НАДІЇ» ( грудень, м. Вінниця), І місце у відкритому турнірі з художньої гімнастики присвяченому Міжнародному дню захисту дітей (травень, М.Вінниця).

Марійка має І юнацький розряд з художньої гімнастики.

Любов до спорту пробудила в юної гімнастки її родина: батько -Юрій Васильович і мати - Наталія В'ячеславівна. Чимало праці доклали вони, щоб знайти своїй доньці цікаве та корисне заняття і разом з нею підкоряють перші вершини великого спорту.