Освітні програми, що реалізуються в закладі

Комплексна програма

1.     Дитина. Освітня програма для дітей  від 2 до 7 років. Рекомендована МОН України.

Парціальні програми:

1.     Л.В. Лохвицька. «Скарбниця моралі». Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку.
2.     В.В. Семизорова, О.В. Романюк, Г.П. Дульська.  «Цікаві шашки» Програма з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки.

3. За загальною редакцією Рейпольської О.Д. авторський колектив: Каплуновська О.М., Палець Ю.М., Кичата І.І. «Україна - моя Батьківщина». Парціальна програма з націо-нально-патріотичного виховання для дітей середнього та старшого дошкільного віку.

4. Шевчук А.С. «Дитяча хореографія» програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років Навчально-методичний посібник.

5. Дроздюк В.І., Коваленко Г.М., Якименко Н.І. «Шкіряний м'яч» програма та методичні реко-мендації з навчання дітей старшого дошкіль-ного віку гри у футбол.